Zadzwoń do nas:   726-723-722
Napisz do nas:   info@globalpills.pl
Jesteś tutaj: Porady / Mężczyzna / Odchudzanie po męsku, czyli jak?

Odchudzanie po męsku, czyli jak?

Odchudzanie po męsku, czyli jak?

    Choć mężczyźni nie przywiązują do swojego wyglądu aż tak dużej wagi jak kobiety i nie dbają obsesyjnie o prezencję, to jednak większość z nich chce wyglądać atrakcyjnie. Zdrowa, sportowa sylwetka bez wątpienia robi lepsze wrażenie niż zaokrąglony brzuch, a wyraźnie zarysowane mięśnie przypadną płci przeciwnej do gustu bardziej, niż „mięsień piwny”. Mimo to, odchudzanie wciąż rzadko kojarzy nam się z mężczyznami. Dlaczego?

Jak w takim razie poradzić sobie z nadwagą „po męsku”?

        Najważniejsza, zarówno u panów jak i u pań jest samodyscyplina, konsekwencja i cierpliwość. Zrzucenie kilkunastu kilogramów w  ciągu miesiąca jest praktycznie niemożliwe, a na pewno bardzo niebezpieczne. Aby więc osiągnąć satysfakcjonujące efekty, należy przygotować się na długotrwały wysiłek oraz zmianę nawyków żywieniowych i stylu życia.

Mimo stereotypów, które powodują, że proces odchudzania kojarzymy głównie z kobietami, mężczyźni też borykają się z problemem nadwagi. Choć rzadziej o nim mówią, często jest on dla nich bardzo uciążliwy. Jeśli i ty jesteś jednym z nich, nie zwlekaj! Już dziś podejmij decyzję o zmianie swojego życia i wyglądu na lepsze! Stań się lepszą wersją samego siebie, dzięki zmianie nawyków żywieniowych, aktywności fizycznej i odpowiedniej suplementacji!

Skuteczne suplementy diety, wspierające walkę z nadwagą znajdziesz tutaj: 

Odchudzanie- po męsku