Zadzwoń do nas:   726-723-722
Napisz do nas:   info@globalpills.pl
Jesteś tutaj: Porady / Mężczyzna / Czy każdy mężczyzna musi wyłysieć?

Czy każdy mężczyzna musi wyłysieć?

Czy każdy mężczyzna musi wyłysieć?

      Utrata włosów jest problemem dotykającym bardzo duży odsetek mężczyzn. Mówi się, że co czwarty trzydziestolatek zaczyna łysieć, ale zjawisko to można zaobserwować już u nastolatków. Dlaczego zdecydowanie częściej spotyka to mężczyzn, niż kobiety? Odpowiedz jest prosta- za nadmierną utratę włosów odpowiedzialne są hormony, a dokładniej -testosteron. Negatywnie wpływa on na funkcjonowanie mieszków włosowych, powodując, że włosy stają się coraz cieńsze i słabsze, aż w końcu zaczynają wypadać. Oczywiście, wpływ na to mają również uwarunkowania genetyczne, dlatego nie u wszystkich ten proces musi przebiegać jednakowo i z taką samą intensywnością. Jeśli jednak dodamy do tego jeszcze inne czynniki, potęgujące to zjawisko, takie jak: stres, zła dieta, przemęczenie, brak odpowiedniej suplementacji czy nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy, zrozumiemy, jak wielu mężczyzn narażonych jest na przedwczesne pożegnanie się z bujną fryzurą.

Czy w takim razie jest to wyrok, od którego nie można złożyć odwołania  i każdy facet, prędzej czy później będzie musiał ukrywać łysinę pod czapką? Na szczęście nie!

Łysienie jest problemem, z którym można sobie poradzić!

     Wystarczy tylko obrać odpowiednią strategię i konsekwentnie ją realizować. Po zaobserwowaniu nagłego, wzmożonego wypadania włosów, należy skontaktować się z lekarzem, ponieważ może to być oznaką jakiegoś schorzenia. Jeśli jednak nie jest to kwestia zdrowotna, warto wykonać kilka prostych kroków, które pomogą w ocaleniu gęstej fryzury. I wcale nie chodzi tu o umówienie się na zabieg przeszczepienia włosów!

    Dzięki tym kilku prostym krokom, żaden mężczyzna nie będzie musiał obawiać się powstających zakoli i przerzedzonej fryzury. Każdy, kto boryka się z problemem wypadających włosów, już dziś powinien zadbać o siebie, kupić odpowiedni szampon oraz suplement diety.

     Specjaliści, w tym przypadku polecają Follixin, który został stworzony z całkowicie naturalnych składników, a jego skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone dermatologicznie. Preparat ten, nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także chroni je przed siwieniem, przesuszeniem i powstawaniem łupieżu.

       Ten suplement diety otrzymał rekomendacje wielu osób, którym pomógł w kompleksowym zadbaniu o włosy  i skórę głowy. Każdy, kto chce cieszyć się zdrową, atrakcyjną fryzurą, już dziś może nabyć go tutaj:

Follixin- sprawdzony produkt na Twoje włosy

i nie bać się o to, że z głowy spadnie mu choćby jeden włos.